Ta strona używa ciasteczek (cookies) dla lepszego funkcjonowania. Po szczegóły zapraszamy do zakładki Polityka prywatności. Ok, rozumiem
ul. Aleja Pierwsza 4, 62-200 Osiniec   tel.: +48 61 425 72 13   e-mail: gazy@sufranek.pl

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SUFRANEK" stanowi kontynuację rodzinnych tradycji zapoczątkowanych przez Leszka Sufranka, który w 1990 roku założył Zakład Handlu i Usług Spedycyjno - Przewozowych.

W 2003 roku firma uzyskała zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie Hurtowni Farmaceutycznej, wstępując tym samym do wąskiego grona dostawców gazów medycznych.

W 2012r. w firmie dokonała się zmiana pokoleniowa. Dotychczasowego właściciela zastąpiła córka, Joanna Sufranek - Piechocka zmieniając nazwę na P.W. "SUFRANEK", jednocześnie zachowując ciągłość działalności i kontynuując dzieło ojca.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, podążając za zmieniającymi się potrzebami, a także wraz z postępem technologicznym, możemy na bieżąco modyfikować zakres działalności. Regularnie uaktualniana oferta dostosowywana jest do zmieniających się trendów. Posiadamy szeroką gamę produktów z zakresu gazów medycznych, technicznych oraz spożywczych. Osobom starszym lub ciężko chorym, wymagającym tlenoterapii domowej, oferujemy lekkie butle aluminiowe oraz butle ze zintegrowanymi zaworami, proste i wygodne w obsłudze. Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy napełnianie butli medycznych będących własnością klienta.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów państwowych, instytucjonalnych jak i indywidualnych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Dysponując odpowiednią flotą samochodów, jesteśmy w stanie realizować dostawy zarówno kilku butli, jak i kilkunastu palet.

Elastyczność naszej firmy jest możliwa w dużej mierze dzięki bardzo dobrej, wieloletniej współpracy z polskim producentem gazów medycznych i technicznych, firmą SPAWMET z Chojnic.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Polityka prywatności © 2023 P.W. SUFRANEK. Wszelkie prawa zastrzeżone.